Manikúra

Kontaktní údaje

Telefon +420 774 224 776
Otevírací doba
Po: dle objednávek
Út: dle objednávek
St: dle objednávek
Čt: dle objednávek
Pá: dle objednávek
So: dle objednávek

 

 

Manikúra a péče o ruce je mým koníčkem skoro celý život, ale od roku 2005 se jí věnuji profesionálně, ráda objevuji a zkouším nové techniky zdobení. Pracuji s různými materiály, takže je opravdu z čeho vybírat a věřím, že budete nejen spokojeni s mojí prací, ale budete se i rádi vracet. Kromě klasické manikúry a gelové modeláže je možné využít i speciální japonskou manikúru P-Shine, parafínový zábál a Gel-lak.

Co vám mohu nabídnout?

Díky mnohaleté praxi v boru, již od roku 2005, mohu všem svým zákazníkům garantovat především velmi vysokou kvalitu zpracování. Používám jen ověřené  materiály těch nejkvalitnějších značek a léty ověřené technologické postupy, díky kterým mohu zaručit nadstandartní životnost všech svých produktů.

Gelové nehty - díky moderní technologii jsou velmi přirozené, odolné, trvanlivé a nevyžadují žádnou speciální péči. Nabízejí také nepřebernou škálu možností zdobení.

Akrylové nehty - Výhodou akrylových nehtů oproti gelovým je jejich vysoká pevnost, která akrylové nehty předurčuje i manuálně pracujícím ženám. Akrylové nehty se snadněji aplikují, není potřeba nechávat cokoliv vytvrzovat pod UV lampou – ačkoliv akrylové nehty u nás nejsou tak populární jako nehty gelové, např. v Americe je tomu naopak. Zde 80% žen má akrylové nehty.

Gel-lak - je vítanou a velmi oblíbenou zkrášlovací péčí o přírodní nehty. Po klasické manikúře se nanese barevný gel-lak a krátce se vytvrdí v UV lampě. Výsledkem jsou přirozeně vypadající nehty, které vydrží i několik týdnů.

Parafínový zábal - je aromatický vosk obohacený o minerální oleje a vitamíny, které mají blahodárné účinky na klouby a pokožku vašich rukou. Ruce jsou jednou z nejnamáhanějších částí našeho těla, proto o ně musíme s dostatečnou mírou pečovat. Parafínový zábal je to pravé, když máte záděry, suchou nebo popraskanou pokožku a lámavé nehty. Účinky parafínu jsou zdravotní i estetické.

P-Shine - metoda pocházející z Japonska, jejímž výsledkem jsou lesklé, krásné a přirozeně působící nehty. Tuto metodu předchází klasická manikúra. Poté se na nehty nanese pasta z včelího vosku a mateří kašičky. Posledním krokem se pasta na nehtech zafixuje pudrem z drcených lastur. P-Shine manikúra nehty zpevňuje, vyživuje a podporuje v růstu. Je tudíž ideální péčí pro lámavé, špatně rostoucí nehty a pro nehty oslabené po gelové či akrylové modeláži.

Aktuality více