Kadeřnictví

Kontaktní údaje

Telefon +420 605 587 032
Otevírací doba
Po: zavřeno
Út: 10:00 - 17:00
St: 10:00 - 17:00
Čt: 10:00 - 17:00
Pá: 10:00 - 17:00
So: dle objednávek

Nabízím kompletní kadeřnické služby od účesů všedního dne po účesy pro zvláštní příležitosti. Barvení, melírování, přelivy, trvalé ondulace, foukání, žehlení vlasů. Vše s péčí a šetrností k vašim vlasům.

Kvalitní a profesionální materiál značky Revlon:

 

Kosmetika Revlon Professional

Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon.

Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe. Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě.

Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech.

Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.

Od svého vzniku je REVLON PROFESSIONAL synonymem pro inovaci, módu a moderní technologie. Spokojené zákazníky této značky dnes najdete ve více než 100 zemí světa.

Aktuality více