Masáže

Kontaktní údaje

Telefon +420 777 586 836
Otevírací doba
Po: 15:00 - 19:00
Út: 15:00 - 19:00
St: mobilní masáže
Čt: 15:00 - 19:00
Pá: 15:00 - 19:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno

Klid, pozitivní atmosféra a dobré služby za příznivé ceny dělají z našeho salónu vyhledávanou oázu klidu. Přijďte a vyberte si ze širokého spektra našich služeb. Při první návštěvě absolvujete stanovení diagnózy na základě vstupního kineziologického vyšetření. Poté Vám navrhneme nejvhodnější terapii.

CENÍK MASÁŽÍ  

 

Tel. 777 586 836              RADIM LAPČÍK

 

Klasická masáž:

Šíje                                                  200 Kč.........25 min

Záda                                                300 Kč.........40 min

Záda+Šíje                                        350 Kč.........50 min

Celková masáž                                700 Kč.......105 min

ABS masáž:

Hýždě + záda + šíje                          400 Kč.........60 min

 

Bambusová masáž:

30 min                                               250 Kč

 

Čokoládová masáž:

Záda+šíje……400 Kč                    celková masáž 800 Kč

 

Manuální lymfomasáž:

Břicho + hýždě + dolní končetiny         500  Kč........90 min

Hrudník + záda + horní končetiny        400  Kč.........60 min

Celková masáž                                     900  Kč........150 min

 

Dornova metoda, Breussova masáž:

Dornova metoda……400 Kč, Breussova masáž……300 Kč

 

                                              Čínská masáž Tuina:

1 hodina masáže                             400 Kč

 

Všechny časy jsou pouze orientační a podle potřeby upravitelné na Vaše přání  

 

 

Ceník platný od 1.10.2017

Klasická masáž:

Je to profesionální svalová masáž, která vychází z principů tradiční mistrovské švédské metodiky fyziologa Pira Henrika Linga - rychle a důrazně se zde střídají silové hmaty (hnětení, tepání, chvění) s jemnějšími doteky (roztírání, tření, vytírání).

Klasická masáž, doplněna o techniky čínské tlakové masáže a techniky Shiatsu je účinnou kombinací, napomáhající od bolesti zádového a šíjového svalstva.

Zvýšení krevního oběhu zároveň napomáhá urychlovat chod mízní soustavy, která absorbuje a vylučuje odpadní látky. Masáž pomáhá odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Podle hloubky použitých masážních pohybů se nervová zakončení stimulují nebo uklidňují a tím dochází k povolení napjatých a bolestivých svalů - svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken a povolením spasmů. Zvýšeným prokrvením se zlepšuje energetická bilance svalových buněk, dochází k rychlejšímu zotavení svalů po zátěži, lepší se i svalová výkonnost. Dostředivými hmaty dochází ke zlepšení žilního návratu do srdce a tím i jeho ekonomičtější činnosti. Zlepšení krevního oběhu má vliv na celý organismus, mozkem počínaje a ledvinami konče. Masáž celkově harmonizuje, uvolňuje ztuhlé klouby a vazy, bolestivé, napjaté, ochablé či zkrácené svaly, zlepšuje prokrvení a výživu tkání, odstraňuje bolestivé spasmy a myogelozy, přispívá k celkové tělesné a duševní regeneraci klienta.

ABS masáž:

Anti blok systémová masáž je souborem hmatů,které vám pomohou bezvadně odstranit problémy zejména v křížové oblasti,SI kloubu a krční páteře.Spasmy a napětí v celé oblasti páteře.

Bambusová masáž:

Bambusová masáž je velice účinná a příjemná procedura. Při bambusové masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla. Bambusová masáž stimuluje, odstraňuje stres, šetří vám ruce a přitom je velice příjemná. Bambusová masáž je osvědčená v boji proti ztuhlým svalům, dokáže úžasně pomáhat proti celulitidě a při tlaku na určená místa pomůže klientům odstranit nejrůznější problémy. Při bambusové masáži se pracuje s tlakem a daným typem bambusové tyče, která jsou nahřátá na příjemnou teplotu. S použitím BIO oleju vám vzniká úžasná technika, která je nyní velice populární u klientely nejen orientálních salonů.

Lymfomasáž:

Dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž - ovlivnění mízního systému, je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém, a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin - toxických látek. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu. 

Nevhodná skladba potravy, stresové situace a každé onemocnění zvyšuje zátěž našeho mízního systému. To se projeví únavou, slabostí, vyčerpaností, ale také otoky kotníků, nebo dokonce zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin. 

Osoby se zatížením končetin, jako jsou prodavačky, chirurgové, letušky, ale i sportovci a mnozí další, zvýšeně zatěžují svůj mízní systém. Dokonce i každá fyzická námaha zvyšuje produkci zplodin v těle, a proto je vhodná rehabilitace mízního systému formou masáže. Ta je vhodná i pro odstranění únavy nohou po rušném dni. 

Nelze opomenout i kosmetický účinek, především v boji proti celulitidě, která vzniká především z důvodu usazených odpadních látek v podkoží, což má za následek tzv. pomerančovou kůži. Pomocí lymfodrenáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulitidy. 

Čokoládová masáž:

Čokoládová relaxační masáž je luxusní procedura, která dokonale uvolní namožené svalstvo, zregeneruje pokožku a navodí pocit štěstí.

Čokoláda obsahuje mnoho důležitých prvků potřebných pro lidský organizmus, ke kterým mimo jiné patří vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.

THUINA MASÁŽ

TUINA masáž patří mezi jeden z hlavních léčebných nástrojů tradiční čínské medicíny, jejíž základy se formovaly již před 2 000 lety. Kolem roku 200 př.n.l. se pro tuto léčebnou masáž začal používat název ANMO („zmáčkni a tři“). V 5. století byla už vyvinuta natolik, že pro ni byla ustanovena lékařská hodnost a byl pro ni založen Císařský lékařský institut. Postupem dalšího vývoje, v období dynastie Ming (1368-1644) byl přidán název TUINA („tlač a uchop“). Čínská léčebná masáž ANMO byla základem  všech druhů východních masáží, z ní se postupně vyvíjely další podobné, jako například japonská anma, moderní japonské shiatsu, korejská amma terapie a mnohé další. Existují nepodložené materiály o tom, že portugalští jezuité při svých obchodních cestách v 17.století přivezli z Číny příručky TUINA masáží do Evropy. Ty se pak s velkou pravděpodobností staly základem například pro švédská léčebná cvičení a pohybovou terapii Pera Linga z 18. století. Bylo-li tomu opravdu tak, pak můžeme  „východní“ masáž považovat za zdroj všech pozdějších masáží evropských. V období Čínské republiky (1911-1949) se léčebná masáž a manuální terapie spolu s dalšími součástmi tradiční medicíny těšily velké přízni a to ve všech vrstvách tehdejší společnosti. Pozoruhodné však je, že i po vzniku Čínské lidové republiky v roce 1949 rozpoznala genialitu tradiční čínské medicíny i tehdejší vláda a paradoxně tak velmi  pomohla  k propojení medicíny východní a západní. Tím  došlo nejen  k zachování umění žijících mistrů, ale také k podpoře studia jejich následovníků a k začlenění tohoto prastarého umění do hlavního proudu světové medicíny !  

DORNOVA  METODA

Dornova metoda je jemná manuální terapie, při které dochází k návratu obratlů a dalších kloubů do správné polohy. Děje se tak za aktivní účasti nejen terapeuta, ale také ošetřovaného. Ten provádí volný pohyb nohou či rukou podle instrukcí terapeuta, který zároveň působí přímo v místě vykloubení. Tlakem palce na obratle páteře se současně bezpečně uvolňují blokády v tkáních a toku energie. Následkem Dornovy terapie dochází k uvolnění nejen fyzických, ale i psychických blokád, které jsou nejčastější příčinou vzniku disharmonie v proudění energie, která se projeví v nedostatečném zásobení živinami, chybnými informacemi a váznoucí detoxikací v orgánech, tkáních a konečně v samotných buňkách. Dornova metoda je tedy terapií celostní, protože respektuje člověka ve všech úrovních, a proto se také ve všech úrovních projeví její účinek.

Indikace Dornovy metody:

 • Bolesti zad, kyčlí, kolen, ramen, loktů, zápěstí, …
 • Skolióza
 • Rozdílná délka končetin (funkčně kratší noha)
 • Vybočený palec
 • Patní ostruhy
 • Ischiatické bolesti
 • Bolesti hlavy, migrény
 • Mravenčení a porucha citlivosti rukou, nohou
 • Křečové žíly a otoky dolních končetin
 • Střevní a žaludeční potíže (chronické)
 • Krátkozrakost
 • Vysoký krevní tlak

V podstatě můžeme u kteréhokoli problému najít spojitost s pohybovým systémem a z této úrovně vyslat impuls přispívající k znovunastolení rovnováhy.

BREUSSOVA  MASÁŽ

Breussova masáž se obvykle používá na závěr Dornovy terapie

Jako příjemné zakončení a doladění. Můžeme ale využít jejích účinků, potřebujeme-li uvolnit příliš napjaté svalstvo. Posunuté hrudní či bederní obratle mohou při ní být často bezbolestně uvedeny do správné polohy. Ošetřuje se při ní lehkými tahy přímo páteř a meridián močového měchýře, čímž působíme uvolnění energetických bloků a snižujeme napětí jak ve fyzické, tak v duševní úrovni. 

Aktuality více